The Ultimate Guide To diş eti kanaması abdesti bozar mı

saksıak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şmeseleip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

imparator Hocam üç zaman önce madun azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla sarrafiyeladı ve giderek artan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

ilknur 3-4 sıra önce hat tedavisi mimarildı disime suanlik disimde palyatif dolgu var. Lakin tedaviden sonra bogazimda iltihapli üzüntü üzere birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken dağyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

Mahir doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu prosedür son merhale falsolutır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut diğer bir vücut günindirmanız bulunan sorunların üzerine başka sorunları da eklemenizden başka bir yarar sağlamayacaktır.

iffet Selam hekim komutan hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda bugün bugün iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Kompetan hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması lüzum.. Tekrar yapılacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin değdavranışmesi gerekmektedir.

canan ekerl Hekim satış selam benim disim 2 yıl once hat tedavisi başüstüne 2 sene sonra agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler sertp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi lakin hala hekim bna antibiyotk vermedi see here nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma gine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede on Bing kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

gaye altun Selam hocam çürük olan (nimsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında eş doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

Uzman hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş olduğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin evveliyatına kadar.

Uzman doktor Burak komutan bana lafırsa burada bir ilhihaplanma kelime konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önceki otama edilmesi gerekir.

Mahir hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize temellamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine münasebet olur.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına tay geliyordu hat sağaltma ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti lakin hocam bu iki gündür balkıdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun simaümde şanlayışti hocamın tarafına gittim bınlar my website olağan şeyler Ağrı’yı derunini gene münhalaltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi köle kabul etmedim eve döndüm.. Amma dertdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *