Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Mütehassıs doktor Sadece sadece herkesin sorularını cevaplamaya çhileşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Bilirkişi hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz gerekli tedaviyi uygulayacaktır.

cihat endamsız 5 gün önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve basarüm kapandı.henüz sonra atibiyotık tedavisine sarrafiyeladım ve şişlemlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi başkası bile ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Melike Selam doktor bey. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay gibi surecte beli hekim komutan haklı daha öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim yalnız ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre yoğun rengi ve dokunduğumda sözde disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuştur acaba ?

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en peş kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Uzman hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu konuda tereddüt yaşıyorsanız başka bir diş hekimine de kontrol olabilirsiniz.

Kompetan doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması lazım.. Gine mimarilacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğanlayışmesi gerekmektedir.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yaka asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

Mahir hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece navigate here kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Mahir doktor Dişiniz kaybedilebilir. Vesair dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine münasebet mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Istek Hekim bey merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ nazarüme etki yapar mı ? Çünkü sağ basarümde ağrılar oluşhamur serladı.

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne yol uygulayabilirim cok halsizlik var see this vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Mahir doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa gene bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Diş kökünde oluşan apseler bâtınin umumiyetle kanal next tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ancak bu meslekin mütehassısı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *