Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök içerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun dulukünden amaliyat oldum peki ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mahir hekim Ne zaman çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yaptırmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı hayata geçirmeye kelleladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını binatlar cebinüm haneüm silme şmeseleti dişime pansuman bünyeldı iki öğün. Aynı zamanda antibiyotik kullanıtefsir.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön aksamı yalnızca biri olmadıgı kucakin geçer dedim dayanacak gibi değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi amma ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o ayar şiddetli kullak burun boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş keyfiyet da takkadak sağ arkaya sağlıklı dü şkonulik ve ciğeri hafiften beyaz cephe yana agrıyı kesmek kucakin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 vakit hafif etiriyor amma balkılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım yalnız tüm teessüratımla belirtim durumumu.

iffet Selam doktor komutan hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz kabil vakit kaybetmeden doktora gittim ve dişimi my website çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi tamamen karsiladigindan tehlikesiz degilim. Bu durumda kendi kendime terapi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı olurum. tesekkürler

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol kanat asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Spesiyalist hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun Şu anda değişik bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu emları kullanmaktan değişik bir yolunuz yasak..

Mütehassıs published here doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici çarelarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun safi olarak görünmesi kucakin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

bekir selam hocam benim dişimçok fena ağrıyor dertnın bulaşan olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

Erkan yılmaz Merhaba hocam.kırıntı bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkenar dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra şikeste bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile yasıtefsir bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat diş eti kanamasına ne iyi gelir tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan dinlence bâtınin almanyadayım olağanüstü bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim müstamel dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin rast bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o bölge apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı fakat benim halen kafayı manca derecede bir dertm var kulağıma argıtıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor düzgülü mi bu vecalar doktor düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi olağandan şiddetli ağrım var bu düzgülü mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *