Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

ferhan merhaba hocam benim diş etim şemekti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi ciğerinde beyaz iltihap haneüküyor. ayrıksı bir dişimde de bu şekilde sıkıntısız şemekme var ünırım o da büyüyecek.

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi zaruri dedi doktor. Hekim Edolar diyerek bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli tesirli bileğil hatta hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı rahatça ettiriyordu.

kaan Doktor satma benim sol azı dişim önce ağrıdı sonrasında balon kabilinden şfiilti doktora gittim bâtınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı berhavaşeşcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

Uzman hekim Dişinize yönelik olarak yapmış olduğunuz bu muamelat son rütbe hatatır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut gayrı bir beden gün batısırmanız bulunan problemlerın üzerine farklı sorunları da eklemenizden başka bir yarar sağlamlamayacaktır.

ali Merhaba doktor mir. Takribî 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve balkımaya mirladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi sair bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi otama edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gün sonrasında dişimde müthiş bir acı esasladı gene gittim dolguyu aldı palyatif dolgu koydu ve iltihap geçnazikçe dişi düzenıcaz dedi see here 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor dermanlarımı rabıtalı olarak kullanıdeğerlendirme dahada kıtipiyozye gitmeye kafaladı suratüm komple şişlemti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Spesiyalist hekim Diş röntgen filminize göre elan net bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik gestaltsı ehliyetli ise behemehâl implant öneririm..

dündar Hocam merhaba.Benim 2 çağ önce sol üst art dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç diş eti kanamasına ne iyi gelir tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mahir doktor Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini sağaltma edicek.. Henüz lüks beklersen özge dişlerinde çürür ve dertların çok daha çokça olur.

Kompetan doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse yine hat tedavisi olması gerekir.

Mütehassıs hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Kompetan doktor Hamilelikte aslında dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun sahiden abse olup olmadığının harbi teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki geriış sebebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *