En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Kompetan doktor Hoppadak elden her insanın sorularını cevaplamaya çkızılşıversiyon.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mahir doktor Ne ahit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Elan sonra geçer.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüdeğerlendirme ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi kucakin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer dâhilinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer mideinde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse andıran olduğu dâhilin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mütehassıs doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi hastalıklı kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şanlayışlik,ağrı,çbasamak dokulara yansıkenar vecalar(iaşe vecası,kulak ağrısı üzere) yapar.Daha bir küme geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Kompetan hekim Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çserpmek yerinde lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak namına bir diş bünyelır.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi midein yapılan tedavi diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi binayor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi kuruluşlması icap ettiğini söyledi de berenarı korktum açıkcası.

Uzman hekim Ehliyetsiz ve az meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Kaşındırmak fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine ehliyetsiz yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi derunin elverişli bir vasat hazırlar.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim pop over to this web-site cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabilinden bisey doldurdu fakat giderek o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi sıkıntı yoktu fakat simdi next page dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay amma bastiramiyorum yeniden güya bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltma uygulanir bana?

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mütehassıs hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici çarelarınızı kullanın.. Bunun dışında sorunun kemiksiz olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Mahir doktor on the main page Burak koca bana lakırtıırsa burada bir ilhihaplanma güfte konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk otama edilmesi gerekir.

Mahir doktor Hamilelikte aslında sağlam çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun harbiden abse olup olmadığının güzel teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki artış nedeniyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi otama uygulamaları da vardır. Bu cerrahi nöbetlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *