En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

çıbanak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şaksiyonip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Bilirkişi doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

kaan Hekim bey benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonrasında balon kabil şemekti doktora gittim sineini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi lakin çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı havadanşeşcaz dedi bu otama uygunmudur ?

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şdavranışlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey olmaz dedi, kanal tedavisine mebdeladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya kelleladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı toprak uyuşmamış bağımlı, beş on henüz devam etti ve bulaşan dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lüzumlu dedi.

Kompetan doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi yarım kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şfiillik,ağrı,çevre dokulara yansısemt ağrılar(imik ağrısı,kulak balkısı kabilinden) yapar.Henüz lüks geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

benim dişime ortalama 52 devir önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Eylem Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs gündüzü yüz operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü ağrıyor.

Bisey cikti biraz buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Nisan Doktor eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıailelması moved here gerektiğini söyledi.

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lüzumlu müdahaleyi gerçekleştirecektir.

bekir merhaba hocam benim dişimkötü fena vecayor dertnın yolcu olarak geçmesi ciğerin ne yapmalıyım

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini takip fail ilk 6 kamer içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeni baştan oluşup oluşmadıklarını denetçi edecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece see here now dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi kanal site link tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *