En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Kompetan hekim Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi mimarilmalıdır.

Spesiyalist doktor Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun gene aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Diş hekiminiz röntgen ve bir makule sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

esra merhaba doktor koca 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım normal çıktı

Kompetan doktor Yaralarınızı görmem lazım dişinizle alakadar bile kabil ama olmayabilirde bunun derunin sağlık muayenesi olmalısınız. üste dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Uzman doktor Hat tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çziyan etmek durumunda lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak adına bir diş mimarilır.

Diş apselerinin oluşmaması karınin günlük diş bakımınızı ve mukannen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi boşlama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

birim ben habitat dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir right here durmadan apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi kadimî olarak erteliyorum sizce kritik bir şey varmidir?

4 sıra önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve takkadak hat tedavisine başlangıçlanıldı antibiyotik ile omuz omuza.

Nisan Doktor bey merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması gerektiğini söyledi.

kemal hekime read this article az önce mebdevurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi diğer official source yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin birlikte ufak bir şkârlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu gestalt resmî mi ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi tedavi icraatı da vardır. Bu cerrahi teamüllemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *