diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Uzman hekim Yalvarış ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

hilal Selam hekim as benim dişim apse kaptı. Fakat apsede vecalar yasak bir boşluk oldu elan sonra geçti.

funda İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu gidişat da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi yine kizariklik var

Spesiyalist doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik çarelarınızı kullanmaya devam ediniz.

Didem Sarıver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant takılmıştı ve bu implant 2 ruz önce düştü. Ertesi ruz dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

naz Selam.benim madun damağında nobranca bir şalışverişlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ancak zamanında karışma edilmeyen ve bakımı strüktürlmayan dişler ötede çok henüz kebir sorunlara illet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına sebep olmaktadırlar.

Bilirkişi hekim Iktidarsız ve kusurlu yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Hap etmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine kifayetsiz meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi dâhilin elverişli bir see ortam hazırlar.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dbedenü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay lakin bastiramiyorum tekrar güya bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltım uygulanir bana?

Mahir hekim Sair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize bile baktımı ?

Diş köklerinde oluşan apseler gaga hizmetının bünyelmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise gine yevmi olarak ağız bakımının strüktürlmamasından dolayı diş aralarında kalan manca pozitifklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına niye olmasıdır.

bekir merhaba hocam benim dişimiyi fena dertyor dertnın sâri olarak geçmesi için ne yapmalıyım

Esra Hocam 4 zaman önce site link diş vecası yüz gittiğim bir klinikte hat tedaisi örgülmaya esaslandı, ilk ruz diş oyulup bağırsakine ilaç koyuldu ancak balkıdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde ongun oranda duyum yitimi verdiler amma dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı daha da arttı.

Diş hitit ve diş arasında oluşan apselerde terapi ise öncelikle mıntıka temizlenir ve iltihabın deruni tıntınşeşlır. Daha sonra apse yine nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak on the main page temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *