diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin deruninde diş hitit evetğu midein oraya eritici ilaç koydu suratim şmeslekti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu tedavi kaç günde geçer…?

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu konum da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Melike Merhaba hekim koca. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 ay kabilinden surecte olur doktor satma haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince hararetli rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler niçin ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niçin boyle olmuştur acaba ?

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve beslenme tuzakışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar basarükebilir. Bir next diş hekimine yavaş yavaş yoklama olmalsınız. Durumun ne başüstüneğu dem tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi iyileştirme edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş kaybedilebilir.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim bağırsakin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye başladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye mirlamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma denli doldu. elan sonra enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Mütehassıs hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan anlayışlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak burun argıt umzanına müşavirızda yarar official site vardır.

ivedili lütfen Kist oluşursa sağaltım nasıl olur doktor bey/hatun? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok lakin çok korkuyorum.

Mahir doktor Yanındaki dişlerde apse mümkün. Vecalarınız üzerine doktorunuza bili verdiğiniz mi ? En gücük sürede balkılarınızın neden olduğu dair terapi olmanızı öneririm.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dönem gidip dişimi cekebiliim

bekir selam hocam benim dişimçok fena ağrıyor balkının muvakkat olarak geçmesi sinein ne yapmalıyım

Uzman hekim Göremeden bu süje üzerine yorum ifa etmek sahih bileğildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına hemayar geliyordu kanal sağaltma ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti lakin hocam bu iki gündür ağrıdan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun yüzeyümde şişti hocamın kenarına gittim bınlar alelade şeyler official website Ağrı’yı karınini gene açıkaltarak geçirtirim ama sen aynı Ağrı’ları gine çekersin Dedi bende onaylama etmedim eve döndüm.. Lakin balkıdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *