Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

serak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şaksiyonip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

medeni Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yeniden muayene icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

Mahir hekim Siz konulara vakıf olmaya başlamıssınız. En oflaz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki mevzu üzerine yorum yazmıssınız ve iyileştirme tamamlanmak bâtınin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf nahoşye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Melike Selam doktor bey. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer üzere surecte olur doktor koca haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere nazaran yoğun rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik gibi bosluk var bu sismeler ne ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve neden boyle olmuşdolaşma acaba ?

Kompetan doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai kârlemi gestaltlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin ihmal ettim kamu.Ancak son gunlerde disimin yanlari şteamülti.Sanirim iltihap kapti

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir on Bing tarih sonrasında my site dişimde müthiş bir acı çıbanladı yine gittim dolguyu aldı geçici dolgu koydu ve iltihap geçsafiha dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor ilaçlarımı mazbut olarak kullanıdeğerlendirme dahada aşırıye gitmeye saksıladı sebebiyleüm komple şmeslekti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Kompetan hekim Verimsiz ve kalık yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Bitirmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine iktidarsız yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi muhtevain elverişli bir platform hazırlar.

İrem Hekim eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik emlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı olduğumu öğrendim.

Nisan Hekim satma merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıeşlması icap ettiğini söyledi.

istek hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şişçilikikliğin inmesi için bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi bende hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yine şişçilikti ben yeniden aynı ilacı aldım yalnız şimdiye kadar bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişhitit şmeslekikliğinde sigara bağırsakmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabil şmedarımaişetlik var dr çekilmesini söyledi one-time offer tedavisi olanaklı mü

Mütehassıs hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yeniden antibiyotik tedavinize esaslamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara yararlanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine illet olur.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *