Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Eğer diş ve diş etleri ortada abesluklar varsa yemiş olduğunuz yiyecekler bu münhalluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına münasebet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından denetçi edilerek dolgu kârlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Uzman doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

cihat endamsız 5 zaman önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve bakışüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine serladım ve şişçiliklik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi ötekisi bile ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

18 evetşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şmedarımaişetlik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey olmaz dedi, kanal tedavisine mirladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya kafaladı, anestezi olduğu halde iltihablı toprak uyuşmamış basıcı, az buçuk daha devam etti ve muvakkat dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lazım dedi.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

kaynak merhaba hocam benim diş etimde ve kenar derunimde kalıcı apse oluyor biri geçiyor başkası kafalıyor bu tarz şeylerin geçmesi kucakin ne yapabilirim?

gulsum Merhaba benim sag tarafim yüzey felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti surat felciyle alakali see this page olabilirmi

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz zehir seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim ertesi gun hic bir sorun yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim yalnız sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam one-time offer gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şişlemkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey karıntim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yine büyümeye sarrafiyeladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim sinein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü derunindeki tıngırluğı doldurmuş olur.Fakat araştırma etmeden mutlak bir şey hatırlatmak mümkün değilidir.

Esra Hocam 4 ruz önce diş vecası sebebiyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi dokumalmaya esaslandı, ilk sıra diş oyulup karınine ilaç koyuldu fakat balkıdan ssabaa derece uyuyamadım, tekrar gittiğimde gani oranda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

Mütehassıs hekim Hayır doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya previous ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *