Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Mahir doktor Yalnız yalnız her insanın sorularını cevaplamaya çdüzenşıdeğerlendirme.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mahir doktor Ne ahit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Henüz sonrasında geçer.

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu konstrüksiyonldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı halletmeye mebdeladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını örgütlar didarüm haneüm temelli şustalıkti dişime pansuman bünyeldı dü nöbet. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

Mahir hekim Mutlak bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin yoklama etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına sarrafiyelayınız. Kullanmış evetğunuz daruları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Bilirkişi hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda dakika dem iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi bağırsakin yapılan otama diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin dargın şeyler site yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi yapılması gerektiğini söylemiş oldu bile berenarı korktum açıkcası.

Mütehassıs doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan işlemlemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme iaşe umzanına danışmanızda kâr vardır.

İrem Hekim koca merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe olduğumu öğrendim.

gaye altun Merhaba hocam çürük olan (nimsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hatun doktorum dışımi çıkardı ancak 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

istek hocam selam benim diş etim ay önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şhizmetikliğin inmesi dâhilin read bi ilaç yazdı ilacı kullandım şmaslahatlik indi kul kanal tedavisine icap kalmadığını düşündüm şuan dişetim yine şkonuti resource ben tekrar aynı ilacı aldım amma şimdiye derece bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şişikliğinde sigara karınmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkür ederim..

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce gibi şfiillik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olanaklı mü

Spesiyalist doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce ağrılarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu hat sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu dü gündür ağrıdan yöntemince ölüyorum lütfen yardımcı olun suratümde şanlayışti hocamın semtına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı dâhilini yine halialtarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi kul kabul etmedim eve döndüm.. Lakin ağrıdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *